Системен инженер

Очакваме да сте със задълбочени технически познания, способни да убеждавате и оказвате влияние; с умения ефективно да обяснявате технологиите и продуктите на различни аудитории, включително C-Level Executives и опитен технически персонал. Ще бъдете неразделна част от търговския процес, предоставяйки технологична опора на екипа ни и на нашите партньори.

Отговорности

  • Съвместно да работите с търговския екип през целия продажбен процес: идентификация, търговска среща, продуктова демонстрация, PoC, консултации по време на имплементация, обучение и поддръжка.
  • Да изяснявате нуждите на клиента, настоящата технологична среда, да идентифицирате техническите критерии, изисквания и мотивите за вземане на решение.
  • Да осигурявате експертиза по отношение на дизайна, стратегията и планирането на архитектурата на предложенията.
  • Да подпомагате ангажираността и обучението на партньорската мрежа.
  • Да представяте технологиите на CLICO на индустриални и клиентски събития.
  • Да предоставяте редовно информация на ръководството на компанията относно развитието на клиентите и сделките във всички отношения, касаещи бизнеса на компанията.
  • Да поддържате високо ниво на компетенции и сертификация за технологиите, за които отговаряте.

Изисквания и квалификация

Трябва да имате:

  • минимум 3 години опит в работа с клиенти;
  • опит с технологии за кибер сигурност - IDS/IPS, SIEM, Network / End point security, Incident responce;
  • опит с инсталирането, конфигурирането и поддръжката на ИТ инфраструктури и приложения, базирани системи;
  • опит в предлагането, демонстрирането и инсталирането на мрежови технологии и /или информационна сигурност;
  • отлични комуникационни и презентационни способности;
  • отличен client interfacing & customer-focused подход;
  • отлично владеене на английски език - писмен и говорим;
  • опит с някоя от технологиите на CLICO е предимство.

Какво предлагаме

  • Динамична работна обстановка и възможности за развитие.
  • Работа в екип от експерти.
  • Взаимодействие със световните лидери в областта на кибер защитата и комуникационните мрежи.
  • Частно здравно застраховане.
  • Карта за спорт.

Кандидатствайте на career@clico.bg , като изпратите:

  • Мотивационно писмо
  • CV