Кариера

CLICO оперира на пазарите в България, Полша и други страни от Централна и Източна Европа, повече от 27 години. Винаги се стараем да работим честно, компетентно и със страст. CLICO насърчава иновативното мислене, лоялното сътрудничество и комплексния подход към бизнеса. CLICO е място, където хората могат да работят, да развиват уменията си и да се забавляват.

Всеки ден нещо ново, винаги нещо интересно, все по-нови и още по-напреднали технологии - това е картината на ИТ индустрията. Информационната сигурност е една актуална и постоянно развиваща се сфера,  предлагаща изключително интересни решения. Щастливи сме, че не сме попаднали във водовъртежа на рутината, а всеки наш проект е уникален, защото отговаря на конкретни изисквания и решава специфични проблеми на клиентите ни - това е основната задача на дистрибутора с добавена стойност.

В нашия екип има и изключително опитни, и много млади хора. Хора с много знания и умения, както и такива, които едва сега започват кариерния си път. Но, всеки от нас е или се стреми да бъде професионалист в това, с което се занимава.

Присъединете се към нас, за да изградим заедно по-сигурно бъдеще за света.

Ако се интересувате от работа в нашия екип, моля, изпратете следната информация и документи на career@clico.bg:

  • Информация за контакт: имейл адрес, телефон
  • CV, включващо: име, фамилия и дата на раждане, образование, завършени курсове и обучения (ако има такива), професионални сертификати (ако има такива), текуща и предишни месторабота и позиции (ако има такива), владеене на чужди езици, интереси, др. подробности
  • Мотивационно писмо

Моля, изпращайте CV само във връзка с публикуваните по-долу оферти.

Благодарим за всички подадени кандидатури и Ви уведомяваме, че си запазваме правото да се свържем само с одобрените кандидати.

Employees about work at Clico

Предложения за работа

  • Системен Инженер

За позицията

  • Очакваме да си със задълбочени технически познания, способен да убеждаваш и оказваш влияние; с умения ефективно да обясняваш технологиите и продуктите на различни аудитории, включително C-Level Executives и опитен технически персонал. Ще бъдеш неразделна част от търговския процес, предоставяйки технологична опора на екипа ни и на нашите партньори.

Отговорностите

  • Съвместна работа с търговския екип през целия продажбен процес: идентификация, търговска среща, продуктова демонстрация, PoC, консултации по време на имплементация, обучение и поддръжка.
  • Изясняване на нуждите на клиента, настоящата технологична среда, идентификация на техническите критерии, изисквания и мотивите за вземане на решение.
  • Осигуряване на експертиза по отношение на дизайна, стратегията и планирането на архитектурата на предложенията.
  • Подпомагане ангажираността и обучението на партньорската мрежа.
  • Представяне технологиите на CLICO на индустриални и клиентски събития.
  • Предоставя редовно информация на ръководството на компанията относно развитието на клиентите и сделките във всички отношения, касаещи бизнеса на компанията.
  • Поддържа високо ниво на компетенции и сертификация за технологиите, за които отговаря.

Изисквания и квалификация

  • Минимум 3 години опит в работа с клиенти.
  • Опит с технологии за кибер сигурност - IDS/IPS, SIEM, Network / End point security, Incident responce.
  • Опит с инсталирането, конфигурирането и поддръжката на ИТ инфраструктури и приложения, базирани системи.
  • Опит в предлагането, демонстрирането и инсталирането на мрежови технологии и /или информационна сигурност.
  • Отлични комуникационни и презентационни способности.
  • Отличен client interfacing & customer-focused подход.
  • Отлично владеене на английски език - писмен и говорим.
  • Опит с някоя от технологиите на CLICO е предимство.

Какво предлагаме

  • Динамична работна обстановка и възможности за развитие.
  • Работа в екип от експерти.
  • Взаимодействие със световните лидери в областта на кибер защитата и комуникационните мрежи.
  • Частно здравно застраховане.
  • Карта за спорт.

Кандидатствайте с:

  • CV